Kwiaciarnia na Łazienkowskiej

30 marca 1998 | Sport | DS
źródło: Nieznane

21. KOLEJKA W I LIDZE

Pół meczu GKS - Ruch l Chora Wisła l Mikulenas zgubił but l Bajka o psie l Widzew przegrał z Zagłębiem

• Tabela I Ligi
  • Komentarz

Legia Daewoo - Raków 2:0. Napastnik gości Krystian Kampa minął Kennetha Zeigbo. Z tyłu Marcin Mięciel. FOT. JACEK DOMIŃSKI

GKS Katowice - Ruch Chorzów - mecz przerwany po pierwszej połowie.

Jeżeli przerwa w meczu z jakichkolwiek losowych przyczyn jest dłuższa niż pięć minut, to sędzia może go przerwać. Zygmunt Ziober przerwał ten mecz po zakończeniu pierwszej połowy, traktując przepisy związkowe bardzo elastycznie. Do pierwszej awantury doszło już przed rozpoczęciem meczu i drużyny zaczęły grę z 18-minutowym opóźnieniem. Druga przerwa była po 25 minutach gry, wreszcie w czasie przerwy kibice obu drużyn spłynęli z trybun na boisko, by toczyć bitwę między sobą, a potem z policją. Piłkarze zostali w szatni i poszli do domu. (O awanturach w Katowicach piszemy w innym tekście .)

KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków 0:1 (0:0)

Bramka: Sunday (79). Żółte kartki: Wachowicz (KSZO), Węgrzyn, Pater, Surma i Adamczyk (Wisła). Sędziował K. Słupik (Tarnów). Widzów 8 tys.

KSZO: Jojko (64. Kwedyczenko) - Jop, Nocoń, Wachowicz - Krawiec (46. Bilski), Develous, Graba, Stokowiec,