Wisła zamieniła Legię

14 sierpnia 2000 | Sport | AŁ
źródło: Nieznane

4. KOLEJKA W I LIDZE

Deptanie trawy w Olsztynie - Pogoń lepsza od Orlenu - Radzionków bez punktu - GKS bez gola

• Engel zawiedziony
  • Tabela
  • Dzień Kolejarza - komentarz

Polonia - Śląsk 3:1. Trener kadry narodowej był rozczarowany grą Emmanuela Olisadebe (z prawej)

MECZ W WARSZAWIE

Engel zawiedziony

Słuchanie futbolu

Mistrz kraju, piłkarze Hoopu Polonii Warszawa, pokonali na własnym stadionie drużynę Śląska Wrocław 3:1 (1:0). Trzecia bramka dla Polonii była samobójcza i padła w ostatniej minucie meczu.

Na stadionie Polonii nie słychać było dźwięku skrzypiec ani wiolonczeli, tymczasem widzowie zachowywali się jak bywalcy filharmonii: bardziej słuchali niż dopingowali grających. Mistrz kraju zaczął mecz ze Śląskiem bez Macieja Szczęsnego, Tomasza Wieszczyckiego i Igora Gołaszewskiego, co jest łatwo czytelne. Przeciwnik nie jest Panathinaikosem i trzeba go pokonać przy udziale kilku dublerów.

Zupełnie nie było widać na boisku, i to przez całą pierwszą połowę, kadrowicza Emmanuela Olisadebe. W przerwie trener Jerzy Engel powie, że jest rozczarowany grą tego piłkarza. Polska piłka nie ma napastników, Olisadebe spadł jej nie tyle z nieba, ile z Afryki, ale na razie nic nie gra. Dużo lepiej radzi sobie