Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Pora skończyć z polskim „jakoś to będzie”

12 stycznia 2015 | Ciekawa ekonomia
Andrzej Malinowski
źródło: materiały prasowe
Andrzej Malinowski

Jesteśmy dumni ze zmian, jakie zaszły w naszym kraju w ciągu ostatnich 25 lat. Warto, aby normalność i przewidywalność zagościła także w służbie zdrowia – pisze prezydent organizacji Pracodawcy RP.

ANDRZEJ MALINOWSKI

Podobno Superman, aby zachować klasę i styl zawsze przybywa w ostatniej chwili. W ostatniej chwili nie oznacza jednak o pięć minut za późno. Bo wtedy z nadczłowieka zamienia się w jegomościa, który spóźnia się na pociąg i na pocieszenie stwierdza „lepiej późno niż wcale". Trudno nie odnieść wrażenia, że w takiej sytuacji znaleźli się autorzy ubiegłotygodniowego porozumienia pomiędzy Ministerstwem Zdrowia a lekarzami z Porozumienia Zielonogórskiego.

W obronie czyich interesów?

Piętnaście procent zamkniętych przez tydzień poradni, stres pacjentów, nakręcana przez media panika,  inwektywy. Aby rozwiązać to wszystko, wystarczyło piętnaście godzin...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10037

Wydanie: 10037

Spis treści
Zamów abonament