Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Drogi betonowe – doskonałe rozwiązanie na rzecz budowy lepszej przyszłości dla Polski

27 kwietnia 2015 | Budownictwo infranstrukturalne
Marcelo Catala, prezes CEMEX Polska
źródło: materiały prasowe
Marcelo Catala, prezes CEMEX Polska
źródło: Rzeczpospolita
źródło: Rzeczpospolita

Sprawne budowanie niezawodnej sieci infrastrukturalnej – charakteryzującej się najwyższymi standardami w zakresie bezpieczeństwa, jakości oraz trwałości – będzie niezbędne do uwolnienia potencjału gospodarczego Polski – mówi Marcelo Catala, prezes CEMEX Polska. – Dlatego też musimy się wykazać strategicznym podejściem do budowy tej podstawy przyszłości kraju. Technologia budowy dróg betonowych jest w dłuższej perspektywie znacznie lepszym rozwiązaniem.

Strategiczny etap

Obecnie Polska wkracza w strategiczny etap swojego rozwoju i stoi przed wyjątkową szansą dalszego budowania podstaw lepszej przyszłości dla wszystkich obywateli. I rzeczywiście, niezbędnym warunkiem dla uwolnienia potencjału gospodarczego Polski – czyli zbliżenia się do poziomu krajów zachodniej Europy, utrzymania najbardziej wartościowych pracowników i przyciągania nowych inwestycji – będzie zbudowanie wydajnego i trwałego szkieletu infrastrukturalnego, który w sposób sprawny i bezpieczny połączy mieszkańców różnych regionów, powiąże producentów i klientów, wyrówna szanse ekonomiczne poszczególnych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10126

Wydanie: 10126

Spis treści

Druga strona

Zamów abonament