Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Jak rachunek kosztów wpływa na wynik i wycenę zapasów

24 stycznia 2018 | Dobra Firma | CIMA
źródło: Rzeczpospolita
źródło: Rzeczpospolita

Sanchez Navarra to firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży szerokiej gamy luksusowych produktów do kąpieli i pielęgnacji ciała. Cała produkcja odbywa się w zakładzie produkcyjnym firmy zlokalizowanym w stolicy Keyland.

Obecnie Sanchez Navarra oferuje trzy produkty: płyn do mycia ciała, balsam do ciała oraz krem do dłoni i stóp. Każdy z tych produktów wytwarzany jest w 10 unikalnych zapachach.

Produkty firmy są postrzegane przez klientów jako towary luksusowe, charakteryzujące się wysoką jakością, przez co sprzedawane są po wyższej cenie w porównaniu z innymi produktami do kąpieli i pielęgnacji ciała dostępnymi na rynku.

Firmę założyły przed 16 laty dwie przyjaciółki ze studiów, które połączyła wspólna pasja do luksusowych kosmetyków – Freda Jones i Nisha Shah.

Na początku 2016 roku inwestorzy venture capital sprzedali 30 proc. akcji w Sanchez Navarra na rzecz TRU Group, dużej międzynarodowej grupy kapitałowej. W tym samym czasie Freda i Nisha sprzedały TRU Group 15 proc. swoich udziałów w spółce. W rezultacie, TRU Group posiada obecnie 60 proc. wartości kapitałów własnych firmy Sanchez Navarra, natomiast pozostałe 40 proc. należy w równych częściach do Fredy i Nishy.

Kanały sprzedaży

Obecnie Sanchez Navarra sprzedaje swoje produkty jedynie w Keyland.

- Stoiska w domach towarowych

Firma ma swoje stoiska w dwóch największych sieciach domów towarowych w Keyland. Obecnie posiada 120 stoisk działających w wielu miastach i miasteczkach w kraju....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10959

Wydanie: 10959

Spis treści
Zamów abonament