Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Serialowy i pruderyjny

29 września 1994 | Kraj | BM

Od 1 października nowy Pol Sat

Serialowy i pruderyjny

Telewizja Pol Sat, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od 1 października rozszerza czas nadawania swojego programu, zmienia jego układ oraz ofertę serialową i filmową. Narzekania na poziom programu tej stacji odpierali członkowie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, stwierdzając, że koncesja zobowiązuje Pol Sat do emisji programu od 1 października. To, co nadawano wcześniej, było starym programem satelitarnym -- aktem dobrej woli dyrekcji Polsatu, ponieważ równie dobrze mogłaby ona nie nadawać nic i spokojnie przygotowywać się do jesiennego debiutu.

-- Podnieśliśmy kapitał spółki do 500 miliardów złotych, 20 procent akcji imiennych posiada Universal. Zmiany zgłoszono do rejestracji 15 września. Do dziś w swoją działalność Pol Sat zainwestował około 400 miliardów złotych -- mówił wczoraj...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 283

Spis treści
Zamów abonament