Jastrzębski walec na drodze do finału

15 marca 2024 | Sport | Łukasz Majchrzyk

Mistrzowie Polski po zwycięstwie 3:0 nad Ziraat Bank Ankara są o krok od awansu do finału Ligi Mistrzów. Wystarczy, że w rewanżu wygrają dwa sety.

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn i zwycięstwo 3:0, a zwłaszcza pierwsze dwa sety, w których rywale zdobyli odpowiednio 13 i 18 punktów, mogą zaskakiwać. Gospodarze imponowali zagrywką, a rywale nie mieli na to żadnej odpowiedzi. Można serwować mocno i nie trafiać w boisko, ale siatkarzom Jastrzębskiego Węgla w środowy wieczór wychodziło wszystko.

– Wyszli na ten mecz jak na bitwę, jak Mike Tyson do ringu. Mecz zaczyna się nie od pierwszego gwizdka, ale już...

Wydanie: 12824