• Wyniki
  • Dziś w tv
TELEKS

ŁKS do wzięcia

Prezes ŁKS Łódź Roman Stępień ogłosił przetarg na prowadzenie piłkarskiej drużyny tego klubu, która broni się przed spadkiem z drugiej ligi. Na oferty prezes czeka do 17 lutego. Zarząd ŁKS gotów jest do przekazania drużyny jedynie tym, którzy zachowają nazwę ŁKS, zapewnią rozgrywanie meczów na klubowym stadionie oraz złożą gwarancję utrzymania zespołu w II lidze. W przerwie zimowej odeszło z klubu dziewięciu zawodników.

Z niewielką pomocą Czerkawskiego

Montreal Canadiens, z Mariuszem Czerkawskim w składzie, wygrali w Waszyngtonie z tamtejszymi Capitals 2:0 w niedzielnym meczu NHL. Bramki dla Canadiens zdobyli: Saku Koivu i były gracz Capitals Jan Bullis. Czerkawski przebywał na lodzie przez 14 i pół minuty i oddał na bramkę gospodarzy jeden strzał. Bohaterem meczu był bramkarz Canadiens Mathieu Garon, który po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się w podstawowym składzie ekipy z Montrealu. Obronił on 25 strzałów hokeistów Capitals, w tym trzy słynnego Czecha Jaromira Jagra.

Koreańska gwiazda

Hwang Sun Hong, gwiazda futbolu koreańskiego, strzelec pierwszego gola w meczu z Polską w zeszłorocznych mistrzostwach świata, zakończył karierę. 34-letni Hwang zamierzał grać w drużynie Dragons do...