Gorące głowy

07 sierpnia 2003 | Sport | NS
źródło: BELGA

Liga Mistrzów Wisła zremisowała i jest w III rundzie - Dwa gole Żurawskiego - Teraz Anderlecht

Wisła zremisowała z Omonią w Nikozji 2:2 i awansowała do III rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. Mecz był bardzo zacięty. Krakowianie, po czerwonej kartce dla Stolarczyka, przez 70 minut grali w osłabieniu i dali sobie narzucić warunki gry Cypryjczyków. Teraz na drodze krakowian do Ligi Mistrzów stoi już tylko Anderlecht Bruksela.

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla Wisły. Polacy od pierwszych minut ruszyli do ataków, po których obrona gospodarzy była tak samo bezradna, jak tydzień temu w Krakowie. Efektem przewagi był piękny gol, zdobyty z ponad 16...