Dumka na trzy sety

02 maja 2007 | Dodatek Rzeczpospolitej | KR
źródło: Nieznane

MECZ DNIA Agnieszka Radwańska przegrała z Aloną Bondarenko 6:0, 4:6, 3:6 Dumka na trzy sety Skończyły się nasze radości na kortach Warszawianki. Najlepsza polska tenisistka po niezwyczajnie łatwym początku meczu jednak nie awansowała do ćwierćfinału. Była blisko, w drugim secie długo ważyły się losy spotkania, lecz zabrakło energii do końcowego ataku.

Mogło być pięknie. Słońce wreszcie tak nas ogrzało, że turniej długich spodni zmienił się w zachęcającą rywalizację krótkich spódniczek. Starcie charkowskiej szkoły tenisa rodzinnego z podobną szkołą krakowską nie wydawało się przesadnie groźne, skoro Alona Bondarenko została pokonana nie tak dawno przez Agnieszkę podczas rozgrywek Pucharu Federacji.

Nie straszył nikogo odrobinę lepszy ranking Ukrainki, nie budziły obaw uderzenia...