Doping bobsleisty
Doping bobsleisty
Pilot austriackiego bobsleja Gerhard Rainer przyznał, że pod koniec stycznia podczas przygotowań do igrzysk olimpijskich zażył sterydy anaboliczne. "Wziąłem zakazane środki by szybciej wyleczyć kontuzję ścięgna Achillesa" -- powiedział bobsleista.
Gerhard Rainer opuścił już Lillehammer i powrócił do domu. MKOl. nie uznaje jego przypadku jako dopingu podczas igrzysk uważając ten incydent za wewnętrzną sprawę Austriaków oraz federacji saneczkarskiej i bobslejowej.
M. Ż.


![[?]](https://static.presspublica.pl/web/rp/img/cookies/Qmark.png)