Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Ważne terminy

17 listopada 2017 | Prawo w biznesie

22 listopada, środa

- w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędą się Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe FLEET MARKET 2017. To już dziewiąta edycja targów dedykowanych przedsiębiorcom i właścicielom firm, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych.

- V Kongres Nowoczesnej Gospodarki odbędzie się w Warszawie. Organizatorami są: Kongregacja Przemysłowo-Handlowa Ogólnopolska Izba Gospodarcza, Instytut Europejskiego Biznesu, Klub Nowoczesnego Biznesu i ULAN. Tematy paneli i referatów to: „Współpraca branży handlowej z dostawcami', „Jak poprawić komunikację w firmie".

24 listopada, piątek

- rozpoczną się w Sarnim Stoku w Centrum Handlowym trzydniowe Targi Produktów Regionalnych organizowane regularnie od 2007 roku. Wystawcy będą mieli możliwość zaprezentować swoje unikatowe produkty oraz zyskać klientów ceniących zarówno smak, jak i doskonałą jakość żywności. Wśród oferowanych produktów będzie znaleźć można: wędliny wytwarzane według tradycyjnych receptur, pieczywo na naturalnych zakwasach, domowe przetwory, naturalne miody, oscypki, chałwy i herbaty tureckie, suszone owoce, ciasta.

Wydanie: 10905

Wydanie: 10905

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Wyślij SMS o treści

RP.ARCHIWUM na 7936

i wykup dostęp do pełnego Archiwum
na 120 minut (koszt: 9zł + VAT)

lub

Zamów abonament