Borussia przestała grać po pierwszej połowie

27 listopada 2017 | Sport | Tomasz Wacławek

Derby Zagłębia Ruhry: od 4:0 dla Borussii do 4:4. Niespodziewana porażka Bayernu. Liverpool – Chelsea na remis.

– To nie powinno się nigdy zdarzyć. Nawet gdy gramy w dziesiątkę – trener Borussii Peter Bosz nie szukał wymówek po tym, co w sobotnie popołudnie zrobili jego zawodnicy.

Kiedy schodzili na przerwę, chyba nikt z widzów na stadionie w Dortmundzie nie pomyślał, że Borussia może mieć problemy ze zwycięstwem. Już po 25 minutach prowadziła z Schalke 4:0. – Trudno to zaakceptować, ale przestaliśmy grać w piłkę – przyznał Bosz.

Ostatnie pół godziny wyglądało jak testowanie cierpliwości kibiców. Dwa gole dla gości, potem...

Wydanie: 10913