Pożyczka na wysoki procent

30 maja 2001 | Sport | MŻ
źródło: Nieznane

Roland Garros Zwycięstwa Hingis i Agassiego - Sampras wygrał z trudem

Andre Agassi przesyła pocałunek publiczności po zwycięstwie nad Thomasem Johanssonem.

MIROSŁAW ŻUKOWSKI

Z PARYŻA

Andre Agassi w meczu pierwszej rundy pokonał groźnego Szweda Thomasa Johanssona 6:2, 6:3, 7:6 (7-5). Martina Hingis też bez problemów wygrała z Hiszpanką Galą Leon Garcią 6:1, 6:0. Odpadł finalista z roku ubiegłego, Szwed Magnus Norman.

W dziesiejszych czasach w każdym szpiegu może tkwić inny szpieg. Takim sloganem reklamowany jest w Paryżu film "Krawiec z Panamy" według sławnej książki Johna Le Carre. Magnus Norman przekonał się, że na kortach ziemnych za każdym Sanchezem może być inny Sanchez, którego jeszcze nie znaliśmy. Szwed przegrał z 23-letnim Davidem Sanchezem 6:4, 6:4, 6:7 (4-7), 1:6, 2:6, choć w trzecim secie prowadził 5:3 i był o dwie piłki od wygrania meczu. Potem jednak grał już tylko anonimowy dotychczas David (89 ATP i 112. Champions Race), który w piątym secie prowadził nawet 5:0. Jak widać, Hiszpania jest wciąż urodzajną ziemią - matką wielu graczy, którzy na korcie ziemnym mogą wygrać z każdym, choć poza ojczyzną prawie nikt ich nie zna.

Agassi powiedział, że fantastyczny początek sezonu (zwycięstwa w Australian Open, Indian Wells i...