Deser na początek

17 października 2005 | Sport | MC
źródło: Nieznane

EKSTRAKLASA KOSZYKARZY Prokom Trefl Sopot - Anwil Włocławek 92:71 Deser na początek Mistrz Polski wyraźnie wygrał z wicemistrzem i już w pierwszym meczu sezonu pokazał, że jest najpoważniejszym kandydatem do zwycięstwa w lidze. Na kosz Anwilu rzuca Christian Dalmau (c) KFP/WOJTEK JAKUBOWSKI

Hitowy mecz ekstraklasy rozegrano już w pierwszej kolejce rozgrywek. To tak, jakby obiad rozpoczęto od deseru, ale tak zadecydowali prezesi klubów, preferując ślepy los przy ustalaniu kalendarza.

Dwudziestojednopunktowa różnica to zbyt wysoka kara dla Anwilu. Przez trzy kwarty zespół z Włocławka toczył wyrównany pojedynek (w 29. minucie...