Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Gdzie morze jest czyste

04 czerwca 1993 | Moje Podróże | KF

Gdzie morze jest czyste

W tym roku z czystością kąpielisk morskich ani lepiej, ani gorzej niż w latach poprzednich. Inspektorzy sanitarni dopuścili bez zastrzeżeń 39 kąpielisk, warunkowo 26. Złą ocenę otrzymało 20.

Najlepiej na urlop wybrać się w tym roku na plaże w oj. szczecińskiego i koszalińskiego -- usłyszeliśmy w Państwowej Inspekcji O chrony Środowiska. Możemy kąpać się bez obawy o zdrowotne konsekwencje w 16 kurortach wybrzeża szczecińskiego, od Świnoujścia aż po Rewal. Tylko w Mrzeżynie, na w schód od ujścia rzeki Regi nadal obowiązuje zakaz kąpieli. Tam nie wolno nawet nogi umoczyć!

W Koszalińskiem dostępnych jest 13...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 52

Spis treści
Zamów abonament