Azarenka znów czyha za rogiem

11 maja 2012 | Sport | Krzysztof Rawa
Radwańska w tym roku z Azarenką jeszcze nie wygrała

Agnieszka Radwańska wygrała trzeci mecz w Madrycie. Jeśli wygra czwarty, to w następnym chyba znów zmierzy się z liderką rankingu WTA

Włoszka Roberta Vinci grała lepiej niż dzień wcześniej jej deblowa koleżanka Sara Errani, ale przegrała z Polką 6:7 (1-7), 4:6. Wynik wiele tłumaczy, tym razem nie było łatwych punktów dla Radwańskiej, w pierwszym secie Polka musiała nawet gonić wynik od stanu 1:3, gdy dogoniła i doprowadziła do tie-breaku, było już lepiej.

Może to mały kryzys, może przeszkadzała bardziej dojrzała rywalka, ale Agnieszka tylko w końcówkach setów pokazywała pełne możliwości. W świat idzie jednak wynik: znów dwa sety dla...