Klasyk w Łodzi

14 sierpnia 2000 | Sport | KG
źródło: Nieznane

MECZ KOLEJKI

Było napięcie, nie było goli - W ostatniej minucie Rafał Kaczmarczyk trafił w poprzeczkę

Dobra przyjaciółka

Widzew - Legia 0:0. Przy piłce legionista Mariusz Piekarski (z prawej), atakuje go Marcin Morawski.

W najważniejszym meczu kolejki Widzew zremisował w Łodzi z Legią Daewoo 0:0. Choć goli nie było, napięcie utrzymywało się od pierwszej do ostatniej minuty. Legia ostatnie cztery mecze wyjazdowe z Widzewem przegrała i marzyła przede wszystkim o tym, żeby nie polec po raz piąty, co jej się z dużym wysiłkiem udało.

Legia strzelała na bramkę Widzewa dwa razy częściej, ale jedyny efekt to słupek po bombie Mariusza Piekarskiego z 40 metrów. Piekarski rządził grą Legii i był jednocześnie jej najgroźniejszym napastnikiem, ponieważ Marek Citko był...