Szlagierowa kolejka w Premiership

22 stycznia 2007 | Sport | MS
źródło: Nieznane

LIGI ZAGRANICZNE Dziesięciu minut zabrakło Manchesterowi United do zwycięstwa w Londynie nad Arsenalem. Zespół Aleksa Fergusona przegrał 1:2 i nie skorzystał z potknięcia Chelsea Szlagierowa kolejka w Premiership Chelsea przegrała w Liverpoolu, a Jose Mourinho narzeka, że brakuje mu obrońców. Siedemnasty gol Grzegorza Rasiaka

Mecz na Emirates Stadium wyglądał tak, jak powinien wyglądać szlagier Premiership. Szybkie tempo, walka o każdą piłkę, wiele sytuacji podbramkowych. Gospodarzem był Arsenal, ale to lider z Manchesteru od początku meczu miał przewagę i groźniej atakował. Szczególnie tuż przed przerwą pod bramką Jensa Lehmanna było bardzo gorąco, tylko refleksowi Niemca londyńczycy zawdzięczali, że nie stracili gola. Osiem minut po przerwie nie mieli tyle szczęścia. Manchester przeprowadził świetną akcję lewą stroną boiska, a precyzyjne dośrodkowanie Patrice'a Evry wykorzystał strzałem głową Wayne Rooney, który zdobył pierwszego gola od siedmiu spotkań. ...