Kolejka schowana na polu golfowym

21 czerwca 2011 | Sport | Krzysztof Rawa

Pierwszy dzień zaczął się od zwycięstw Rafaela Nadala, Venus Williams i Wiery Zwonariowej, ciąg dalszy przerwał deszcz

Brytyjczycy czekali w poniedziałek na mecz Andy'ego Murraya, Polacy na Łukasza Kubota, ale turniej na korcie centralnym otworzył według zwyczaju obrońca tytułu Rafael Nadal. Porażka Hiszpana w Queen's bardzo mu się przydała. Pojechał do domu na Majorkę (nie był tam od lutego), dużo grał w golfa, spędzał czas z rodziną, przyjaciółmi i narzeczoną. Wrócił do pracy w Londynie pełen energii i można to było zobaczyć w meczu z Michaelem Russellem.

To był krótki mecz, w którym tylko niepoprawni poszukiwacze sensacji mogli uwierzyć, że prowadzenie Amerykanina 4:2 w pierwszym secie coś oznacza....