Prosimy nie regulować odbiorników

20 stycznia 2014 | Sport | Michał Kołodziejczyk
Tomasz Brzyski (nr 2) przerwał serię czterech meczów reprezentacji Polski bez strzelonego gola
źródło: PAP/EPA

Polska – Norwegia 3:0 | Piłkarze z polskiej ligi wygrali pierwszy mecz roku. Dzisiaj o 17.15 zagrają z Mołdawią. Transmisja w TVP1 i Polsacie Sport.

Reprezentacja Polski wreszcie strzeliła gola i wreszcie wygrała. W nagrodę w niedzielę trener Adam Nawałka zabrał swoich piłkarzy do wesołego miasteczka, w którym znajduje się najszybszy roller-coster na świecie. Przeciążeniem 5G można tłumaczyć wypowiedzi tych, którzy uznali, że zwycięstwo nad Norwegią ma jakiekolwiek znaczenie dla naszego futbolu. Nie ma, był to mecz, na który powołani zostali piłkarze, którzy w większości nie mają szans na zaistnienie w reprezentacji na stałe.

Nawałka oczywiście na konieczność grania w środku zimy narzekać nie będzie, bo terminów, by popracować z drużyną, ma bardzo mało, a za kilka miesięcy czekają nas już naprawdę ważne mecze o punkty. Niepotrzebnie jednak oszukuje sam siebie i kibiców, że w Abu-Dhabi zobaczyliśmy reprezentację Polski. W drużynie, która...