29 października 2018 | Sport | Piotr Żelazny

Kiepski futbol znów
był tłem dla wyczynów chuliganów. Tym razem
do awantur doszło w Białymstoku.

Po hicie kolejki (Jagiellonia zremisowała 1:1 z Legią) rozmawiano głównie o przepychankach, jakie tuż po końcowym gwizdku zaczęły się na murawie, nieparlamentarnych wypowiedziach graczy gospodarzy, a także o zachowaniu kibiców.

Sam mecz rozczarował. Jeszcze przed upływem pierwszej minuty gospodarze wyszli na prowadzenie po rzucie rożnym i strzale głową chorwackiego stopera Ivana Runjego. Jagiellonia jednak nie poszła za ciosem, chociaż szczególnie w pierwszej połowie stwarzała sobie kolejne okazje.

Legia uratowała punkt w ostatniej chwili. Sędzia Mariusz Złotek podyktował rzut wolny, czego wedle piłkarzy Jagiellonii nie powinien był robić. Bartosz Kwiecień zarzekał się, iż nie...

Wydanie: 11192