Debiut jak marzenie

06 maja 2006 | Dodatek Rzeczpospolitej | KR
źródło: Nieznane

MECZ DNIA Agnieszka Radwańska walczyła dzielnie, lecz przegrała z Jeleną Dementiewą 7:5, 3:6, 1:6 Debiut jak marzenie Tenisistka z Krakowa zeszła z kortu pokonana, lecz nie przegrana. Znakomicie wykorzystała zaproszenie na warszawski turniej. Serwuje Agnieszka Radwańska (c) PIOTR NOWAK

Młoda Polka zaczęła od wygrania seta z dziewiątą rakietą świata, potem trochę zabrakło siły i koncentracji, by awansować do półfinału J&S Cup.

Porażka jest porażką, ale po ćwierćfinale nikt nie zmieni dobrej opinii o Agnieszce Radwańskiej. Za pierwszy set z Dementiewą i jeszcze parę piłek z drugiego seta należy jej się równie wiele ciepłych słów co za wygrane mecze z Anastazją Myskiną i Klarą Koukalovą. To wielka przyjemność oglądać siedemnastoletnią dziewczynę, która w trzecim w życiu meczu w turnieju WTA wychodzi na kort przeciw dwukrotnej finalistce Wielkiego Szlema i zaczyna grę od śmiało wygranej piłki. Potem jest druga taka piłka, trzecia i kolejne, niemal po...