Nogi nie wytrzymały

13 października 2007 | Sport | Krzysztof Rawa
Urszula Radwańska nieźle wykorzystała szansę, jaką dała jej dzika karta do turnieju WTA w stolicy Tajlandii

Porażka w ćwierćfinale 2:6, 3:6 z Yung-Jan Chan z Tajwanu (97. WTA) była ceną za trzy godziny walki i zwycięstwo Polki z Virginie Razzano dzień wcześniej. Nogi nie wytrzymały – bolały mięśnie prawego uda i skręcona lewa kostka.

Mecz był krótki, trwał godzinę i kwadrans. 18-letnia Yung-Jan Chan w pół godziny wygrała pierwszego seta, opór Radwańskiej (407. WTA) sprowadził się do wyrównania od stanu 0:2. W drugim secie Polka prowadziła 3:1 i na tym skończyła się jej przewaga. Gdy straciła skuteczność pierwszego serwisu, koniec nastąpił szybko. Trochę...