• Wyniki
  • Dziś w TV
TELEKS

Małysz wygrywa latem

Adam Małysz (KS Wisła Ustronianka) został zwycięzcą zawodów w skokach na igelicie o Puchar Prezesa Tatrzańskiego Związku Narciarskiego. Na średniej skoczni w Zakopanem uzyskał 89,5 oraz 82 m i notę 235,5 pkt. Drugie miejsce zajął Marcin Bachleda (AZS AWF Katowice), a trzecie Jan Ciapała (TS Wisła Zakopane). Zawody, choć w ogóle niereklamowane, ściągnęły pod Krokiew tłumy widzów.

Zwycięstwa w Duisburgu

Polska czwórka kanadyjkarzy (Adam Ginter, Łukasz Woszczynski, Andrzej Jezierski i Roman Rynkiewicz) wygrała wyścig finałowy na 1000 m w zawodach kajakarskiego Pucharu Świata w Duisburgu. Zwycięstwa - na dystansie 500 m - odniosły również: dwójka kanadyjkarzy (Paweł Baraszkiewicz i Daniel Jędraszko) oraz dwójka kajakarek (Beata Sokołowska i Joanna Skowroń)

Mocne wiosła

Wioślarska czwórka podwójna (Adam Bronikowski, Marek Kolbowicz, Sławomir Kruszkowski i Adam Korol) triumfowała w zawodach Pucharu Świata w Dachau koło Monachium.

Socha druga w Hawanie

Aleksandra Socha (AZS AWF Warszawa) zajęła drugie miejsce w zawodach Pucharu Świata szablistek w Hawanie. W finale Polka przegrała z Amerykanką Sadą Jacobson 10:15, a w ćwierćfinale pokonała ubiegłoroczną wicemistrzynię...