Bez ducha

10 kwietnia 2004 | Sport | WM

Siatkówka Ivett - AZS 1-0

Bez ducha

W pierwszym finałowym meczu o mistrzostwo Polski siatkarze Ivettu Jastrzębie Borynia wygrali we własnej hali z PZU AZS Olsztyn 3:0. Drugie spotkanie - też w Jastrzębiu - w sobotę.

Mecz nie był wielkim widowiskiem, a AZS niewiele robił, żeby zatrzymać i przełamać rozpędzonych gospodarzy. Zaskakujący był brak ducha walki w zespole z Olsztyna - widoczny zarówno w czasie gry, jak i podczas przerw. AZS obudził się dopiero w końcówce trzeciego seta, kiedy w prawie rezerwowym składzie próbował ratować beznadziejną już sytuację. Wyciągnął wtedy ze stanu 21:24 na 25:24, ale ostatnie akcje znów należały do Ivettu. W.M.

Finał: - Ivett Jastrzębie Borynia - PZU AZS Olsztyn 3:0 (25:18, 25:23, 27:25). Stan rywalizacji 1-0. O 3. miejsce: Skra Bełchatów - Pamapol AZS Częstochowa 3:2 (25:23, 21:25, 23:25, 25:14, 15:8); 1-0. O 7. miejsce: NKS Nysa - AZS Politechnika Warszawa 3:0 (25:19, 25:22, 25:22); 1-0