• Wyniki
  • Dziś w TV

TELEKS

Szczepańska druga w Fukuoce

Aneta Szczepańska, srebrna medalistka olimpijska z Atlanty, zajęła drugie miejsce w turnieju judo w japońskiej Fukuoce. W półfinale kategorii do 63 kg zawodniczka Olimpijczyka Włocławek wygrała przez ippon z Francuzką Lucie Decosse. W finale uległa, także przez ippon, reprezentantce gospodarzy, Hitomi Tokuhisie.

Daleko od podium

Tomasz Sikora zajął jedenaste miejsce w biegu sprinterskim biatlonowego Pucharu Świata w Holmenkollen. Zwyciężył Norweg Ole Einar Bjoerndalen, który odebrał Niemcowi Svenowi Fischerowi przodownictwo w klasyfikacji generalnej PŚ. Niedzielny bieg pościgowy wygrał Fischer, Bjoerndalen był trzeci, a Sikora dwudziesty trzeci. W klasyfikacji generalnej Polak jest na dziesiątym miejscu.

Na przełaj po srebro

Była rekordzistka świata na 3000 m z przeszkodami, 30-letnia Justyna Bąk zdobyła w Heringsdorfie srebrny medal mistrzostw Europy w biegach na przełaj na dystansie 5640 m. Polka rozdzieliła na podium reprezentantki Wielkiej Brytanii - zwyciężczynię Hayley Yelling oraz Jo Pavey, która była trzecia.

Walka o medal

Złoty medal olimpijski Otylii Jędrzejczak wart jest już 255 tysięcy zł. Tyle gotowi są zapłacić przedstawiciele Ogólnopolskiej Sieci Handlowej PH Polo. Do...