Wkrótce umowa o dematerializacji świadectw
Wkrótce umowa o dematerializacji świadectw
Wiesław Kaczmarek, minister przekształcń własnościowych zapoznaje się z umową o zasadach dematerializacji świadectw i dokument ten niebawem zostanie podpisany -- poinformowano w poniedziałek w MPW. Z kolei Elżbieta Pustoła, prezes KDPW, z którym resort ma podpisać tę umowę, poinformowała PAP, że umowa została pod względem merytorycznym uzgodniona już wubiegłym tygodniu, ale jej podpisanie uniemożliwiają przeszkody techniczno-organizacyjne.
7 mln 400 tys. świadectw
Jak poinformowało Ministerstwo Przekształceń Własnościowych, do soboty, 24 lutego, wydanych zostało 7 mln 400 tys. świadectw udziałowych NFI.
Przetarg bez sprzedaży
...
Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.
Ponad milion tekstów w jednym miejscu.
Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"
ZamówUnikalna oferta


![[?]](https://static.presspublica.pl/web/rp/img/cookies/Qmark.png)