Zwyciężyły Wariaty

27 stycznia 2011 | Życie Warszawy | Jan Zabieglik

W hali widowiskowej Arena Ursynów odbył się Zimowy Amatorski Turniej Siatkówki.

Do zawodów przystąpiło 14 drużyn. W myśl regulaminu w każdej z nich podczas rozgrywania meczów musiała przebywać na parkiecie co najmniej jedna kobieta.

Po emocjonujących spotkaniach grupowych o miejsca na podium walczyły cztery zespoły: Wariaty, GKS Słupno, Katastrofa Ursynów i Skierniewicki Węgiel.

W meczu finałowym Wariaty pokonały GKS Słupno 2:1. Trzecie miejsce przypadło Katastrofie Ursynów, która także 2:1 pokonała Skierniewicki Węgiel.

Za najlepszą zawodniczkę turnieju została uznana Monika Chmiel (Skierniewicki Węgiel), za najlepszego zawodnikia – Kamil Wierzchowski (kapitan GKS Słupno). Poza medalami pierwsze trzy drużyny otrzymały nagrody rzeczowe, ufundowane przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.