31 marca 2012 | Sport | Dział Sportowy

PIŁKA NOŻNA

∑ Gdańsk przejmie zarządzanie PGE Areną. Poinformował o tym prezydent miasta Paweł Adamowicz. Podpisano już list intencyjny.

TENIS STOŁOWY

∑ Porażka Polek. W ćwierćfinale drużynowych MŚ w Dortmundzie reprezentacja kobiet przegrała z Chinkami 0:3. W sobotę zmierzy się z Holandią o miejsca 5 – 8.

ŁYŻWY FIGUROWE

∑ Mistrzostwa Świata, pary sportowe. Reprezentanci Niemiec Aliona Savchenko i Robin Szolkowy wywalczyli złote medale. Na drugim miejscu zawody ukończyli Rosjanie Tatiana Wołosożar i Maksim Trankow, a brązowy medal przypadł Japończykom Narumi Takahashi i Mervinowi Tranowi.

KOSZYKÓWKA

∑ Wisła Can-Pack Kraków bez zwycięstwa. Mistrzynie Polski przegrały 61:90 z ROS Casares Walencja w turnieju finałowym Euroligi w Stambule i zakończyły rozgrywki grupowe z trzema porażkami. W niedzielę zagrają o siódme miejsce.