Roddick i Safin łamią rakiety

29 marca 2005 | Sport | KR
źródło: Nieznane

TENIS W KEY BISCAYNE Henin-Hardenne wygrała dwa mecze Roddick i Safin łamią rakiety Roger Federer ma coraz łatwiejszą drogę do kolejnego zwycięstwa w turnieju z cyklu Masters. W Key Biscayne odpadli już Andy Roddick, Marat Safin (na zdjęciu), Guillermo Coria i Carlos Moya. Wśród kobiet najwyżej rozstawione na razie nie przegrywają. (c) AP-STEVE MITCH

Roddick, zwycięzca sprzed roku, może tłumaczyć się kontuzją ręki w meczu z Hiszpanem Fernando Verdasco. Przy stanie 5:5 w pierwszym secie Amerykanin poczuł ból prawego nadgarstka, grał jeszcze kilka gemów, dał radę złamać rakietę po przegraniu seta, ale w końcu uznał, że boli za bardzo, by się męczyć....