Środa 22 sierpnia 2001
- Kartka z kalendarza
- Donoszą
- Bawcie się
- Klatka z wakacji 1974 - dokładnie miesiąc temu oddano w Warszawie Trasę Łazienkowską. To była jedna z największych inwestycji gierkowskiej Polski.
Imieniny: Hipolita, Fabrycjana
DONOSZĄJERZY SOBUSIAK, szef ratowników z Międzyzdrojów: Widać, jak powoli zmieniają się plażowi turyści. Do tej pory były to rodziny z dziećmi, teraz zaczynają przeważać osoby starsze, poszukujące cichego wypoczynku związanego z rehabilitacją. Mimo zachmurzonego nieba pogoda nadaje się do leżenia na piasku. Słońce wciąż próbuje przebić się zza chmur. Temperatura 25 stopni, w wodzie jest 19 stopni. Przedwczoraj wystąpił Big Cyc. Od niedzieli zaś gościmy w Międzyzdrojach dzieci z rodzin dotkniętych tragedią powodzi. Młodym mieszkańcom Nowego Sącza i okolic zapewniamy dwa tygodnie pobytu nad morzem. Chcemy im zorganizować między innymi wycieczkę na wyspę Wolin, do Świnoujścia, za zachodnią granicę.
...
Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.
Ponad milion tekstów w jednym miejscu.
Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"
ZamówUnikalna oferta


![[?]](https://static.presspublica.pl/web/rp/img/cookies/Qmark.png)