PIŁKA NOŻNA

Polonia zremisowała
z Piastem. Drużyna
z Warszawy objęła prowadzenie w Gliwicach
na początku drugiej połowy. Akcję, po której padła bramka, zaczął i skończył Władimir Dwaliszwili. Wyrównał w 88. minucie Ruben Jurado. Polonia kończyła mecz w osłabieniu. W doliczonym czasie czerwoną kartkę dostał Adam Kokoszka za faul na Tomasu Docekalu, po którym o mało nie doszło do bójki między piłkarzami obu zespołów.

To trzecie z rzędu spotkanie Polonii bez zwycięstwa. Po 14 kolejkach zespół zajmuje trzecie miejsce, punkt za Lechem Poznań i osiem za Legią Warszawa. Piast, który zremisował dopiero pierwszy mecz w tym sezonie, jest w tabeli dziewiąty.

SIATKÓWKA

PlusLiga mężczyzn
– ostatni mecz 10. kolejki. AZS Politechnika Warszawska – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (20:25, 22:25, 18:25). ZAKSA jest liderem, Politechnika zajmuje szóste miejsce.