Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Absolwenci Harvardu wskażą drogę do kariery

16 kwietnia 2018 | Ekonomia

Już po raz ósmy konkurs zorganizowany przez Harvard Club of Poland zachęca młodych Polaków do studiów na czołowych uczelniach na świecie.

Jesienią grupa ambitnej młodzieży pojedzie do Bostonu na kampus jednej z najbardziej znanych uczelni w USA. Tygodniowy wyjazd na Harvard University – połączony z udziałem w wybranych zajęciach, spotkaniach z wykładowcami i pracownikami Admission Office – to główna nagroda w konkursie „Droga na Harvard".

„Rzeczpospolita" jest partnerem medialnym programu, które już po raz ósmy organizuje Harvard Club of Poland, zrzeszający polskich absolwentów tej uczelni. Chętni mogą się jeszcze zgłaszać – nabór trwa do 22 kwietnia.

– Nazwa „Droga na Harvard" jest nieco umowna. Chcemy zachęcić młodych ludzi w Polsce do studiowania nie tylko na Harvardzie, ale także na innych najlepszych uczelniach wyższych na świecie – wyjaśnia Jarosław Góra, wiceprezes Harvard Club of Poland i dyrektor konkursu. Jego uczestnicy dostaną też konkretne wsparcie – praktyczną wiedzę o wymaganiach, jakie amerykańska uczelnia stawia kandydatom na studia, a także o możliwościach zdobycia finansowania na pokrycie ich kosztów. Tę wiedzę zapewnia indywidualny mentoring ze strony polskich absolwentów Harvard University, na który mogą liczyć finaliści konkursu.    —a.b.

więcej: droganaharvard.pl

Wydanie: 11028

Wydanie: 11028

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Monitor wolniej przedsiębiorczości

Wyślij SMS o treści

RP.ARCHIWUM na 7936

i wykup dostęp do pełnego Archiwum
na 120 minut (koszt: 9zł + VAT)

lub

Zamów abonament