Warto liczyć koszty i spodziewane korzyści
Warto liczyć koszty i spodziewane korzyści
TARGI KOOPERACYJNE DOFINANSOWYWANE PRZEZ UNIĘ: W 2001 ROKU
Często się zdarza, że w natłoku proponowanych targów i wystaw właściciele małych i średnich firm wybierają niewłaściwe imprezy. Pomyłki słono ich kosztują. Z rozmów, które przeprowadziliśmy z uczestnikami kooperacyjnych targów, jednoznacznie wynika, że polskim przedsiębiorcom najbardziej opłaca się uczestniczyć w targach branżowych i to najlepiej organizowanych w Polsce. Powody - małe koszty, duża efektywność oraz liczne kontakty na przyszłość.
Zdaniem Jerzego Aponowicza z firmy Polo Fiat, najkorzystniej jest uczestniczyć w kooperacyjnych targach organizowanych przez polskie izby gospodarcze. Ich dodatkowym atutem, oprócz możliwości znalezienia partnerów, jest niski koszt uczestnictwa. Zdaniem Aponowicza, również opłaty za kooperacyjne targi organizowane przez izby za granicą są bardziej zachęcające dla właścicieli małych i średnich firm. Wynika to przede wszystkim z tego, że imprezy te trwają krótko, najczęściej jeden dzień, wypełniony wcześniej umówionymi spotkaniami. Aponowicz szczególnie chwali targi zorganizowane przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową; podczas jednej z tych imprez jego firma podpisała korzystne kontrakty z niemieckimi biznesmenami....
Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.
Ponad milion tekstów w jednym miejscu.
Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"
ZamówUnikalna oferta