Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Lokata od świętego Mikołaja; Nie będzie niespodzianki

05 grudnia 2002 | Moje Pieniądze | PB NE
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

Banki Podaruj małżonce kartę kredytową, a dziecku załóż rachunek oszczędnościowy

Lokata od świętego Mikołaja

  • Polisa posagowa może być prezentem dla dziecka PAWEŁ BLAJER

    Chcesz dać komuś w prezencie gwiazdkowym pieniądze? Może lepiej podarować założoną lokatę terminową lub kartę płatniczą? Z pewnością będzie to bardziej oryginalne rozwiązanie. Ale znalezienie odpowiedniego produktu wcale nie jest łatwe.

    Przedpłacona karta podarunkowa ING Banku Śląskiego.

    Większość banków nie ma nic przeciwko zakładaniu rachunków i lokat na nazwiska innych osób, ale domaga się ich obecności w oddziale podczas podpisywania umowy. A w takiej sytuacji nie może być mowy o niespodziance. Depozytów na okaziciela jest teraz bardzo mało między innymi dlatego, że nie są one objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (wkład musi być imienny).

    Bez obecności osoby, którą chcemy obdarować, możemy założyć książeczkę oszczędnościową awista. Są takie w ofercie Banku Gospodarki Żywnościowej i PKO BP, ale, niestety, pieniądze zgromadzone w BGŻ w ogóle nie są oprocentowane, a PKO BP daje 1 proc. w skali roku.

    Książeczka wydawana posiadaczom programu oszczędnościowego Grosik w Invest-Banku.

    Lepsza jest propozycja Invest-Banku. Wpłacając dowolną kwotę,

  • ...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2791

«
  • grudzień
  • 2002
»
PnWtŚrCzPtSbNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Spis treści

Wojna z terroryzmem

Zamów abonament