Znów pokaz polskiej mocy

30 lipca 2012 | Sport | Michał Kołodziejczyk
Bartosz Kurek w ataku. Gwiazdor polskiej reprezentacji przeciwko Włochom zagrał świetnie
autor zdjęcia: Piotr Nowak
źródło: Fotorzepa

Polska – Włochy 3:1. Efektowne zwycięstwo siatkarzy w pierwszym meczu. Ostatni set był zabawą

Korespondencja z Londynu

Siatkarze mówią, że patrzą na swojego trenera, a ten zaraża ich pewnością siebie. Wczoraj na początku pierwszego seta zdobyli kilka punktów z rzędu i wyraźnie odskoczyli Włochom – Andrea Anastasi był spokojny. Kilka minut później Włosi wyrównali, a później wyszli na prowadzenie – Anastasi stał, jak wcześniej, z flamastrem przy ustach.

– W pierwszym secie Włosi pokazali mocną zagrywkę, z którą nie potrafiliśmy sobie poradzić. Ale przetrzymaliśmy ich, proszę popatrzeć na...