Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wyjątkowa nagroda, wyjątkowi laureaci

13 marca 2018 | Rzeczpospolita Cyfrowa

Trwa III edycja prestiżowego wyróżnienia doceniającego te podmioty, które w pracy wykazują się nieustannym ukierunkowaniem na przyszłość.

O Polskiej Nagrodzie Inteligentnego Rozwoju najwięcej mówią jej laureaci – Mateusz Morawiecki, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju czy PGNiG Obrót Detaliczny. Prestiż nagrody co roku przyciąga na Forum Inteligentnego Rozwoju liderów biznesu, nauki i samorządu. Nagroda w tym roku została też objęta honorowym patronatem dr Alicji Adamczak – prezes Urzędu Patentowego RP.

– Jestem przekonana, że nagroda przyczyni się do podniesienia świadomości wielu środowisk naukowych, biznesowych i samorządowych w obszarze inteligentnych specjalizacji oraz komercjalizacji dokonań naukowo-technicznych – mówi dr Alicja Adamczak.

Nagrody zostaną wręczone 19 października na Gali Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju, która odbędzie się podczas Międzynarodowego Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 w Uniejowie.

Organizatorem wyróżnienia jest Centrum Inteligentnego Rozwoju. Więcej informacji pod numerem telefonu 32 307 27 30 lub adresem e-mailowym biuro@ircentrum.pl

Wydanie: 11000

Wydanie: 11000

Spis treści

Monitor wolniej przedsiębiorczości

Wyślij SMS o treści

RP.ARCHIWUM na 7936

i wykup dostęp do pełnego Archiwum
na 120 minut (koszt: 9zł + VAT)

lub

Zamów abonament