Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Zupełnie nowy rynek

19 lipca 1994 | Ekonomia | EZ

Nowoczesne materiały budowlane

Zupełnie nowy rynek

Od pewnego już czasu nowoczesne i funkcjonalne wykończenie własnego domu i mieszkania nie stanowi dla przyszłego właściciela żadnego problemu, poza, oczywiście, finansowym.

Firmy produkujące materiały budowlane, dzięki różnego rodzaju kooperacji z przedsiębiorstwami zagranicznymi, oferują polskim klientom wszystko to, co proponowane jest odbiorcom na rynkach europejskich i światowych. Część polskich przedsiębiorstw postanowiła zakupić za granicą licencje na wytwarzanie różnych materiałów, inne zadowalają się reprezentowaniem interesów firm zachodnich na polskim rynku i zajmują się dystrybucją ich produktów.

Najlepszym przykładem różnorodności propozycji są pokrycia dachowe. Spółka Izolacja ze Zduńskiej...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 221

Spis treści
Zamów abonament