Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Czterech kandydatów

08 lipca 2006 | Sport | SS

PZPN Nowy trener reprezentacji już 11 lipca Czterech kandydatów Prezes Michał Listkiewicz rozmawia w Szwajcarii z kandydatami na trenera reprezentacji Polski. Na razie pewne jest tylko to, że PZPN nie przedłuży umowy z Pawłem Janasem. Jednym z potencjalnych jego następców jest Holender Leo Beenhakker

Jeszcze podczas mistrzostw świata Listkiewicz mówił, że o losach Janasa zadecyduje 14 lipca, po zapoznaniu się z raportem trenera i opiniami członków Wydziału Szkolenia.

Od tamtej pory wiele się zmieniło. Trudno znaleźć osobę, która stanęłaby w obronie Janasa, tym bardziej że raport z mundialu, przedstawiony przez trenera, spotkał się z krytyczną oceną m.in. wiceprezesa do spraw szkolenia Antoniego Piechniczka. Janas niczego w swoim sprawozdaniu nie wyjaśnił, a winą za nieudane występy obarczył nieprzygotowanych do gry piłkarzy.

Wokół Beenhakkera

PZPN znalazł się pod presją. Naciski kibiców, prasy i polityków są tak...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3884

Spis treści
Zamów abonament