Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Dla dzieci tylko naturalna żywność

27 września 2001 | Publicystyka, Opinie | NC

OD CZYTELNIKÓW

"Dla dzieci - tylko naturalna żywność"

W związku z obawami rodziców dotyczącymi wykorzystywania do produkcji żywności dla niemowląt składników modyfikowanych genetycznie (np. list "Dla dzieci - tylko naturalna żywność", "Rz", 198, 25 - 26.08.2001 r.) zapewniamy wszystkich rodziców, że żywność dla niemowląt HIPP przygotowywana jest z najlepszych i odpowiednio wybranych składników. Jakość i bezpieczeństwo odżywek stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Tej zasadzie, która jest częścią filozofii naszej firmy, staramy się być wierni od lat.

W prowadzonych ostatnio dyskusjach na temat inżynierii genetycznej, HIPP zajmuje jasne i jednoznaczne stanowisko: przy obecnym stanie wiedzy stanowczo przeciwstawiamy się wykorzystywaniu genetycznie zmienionej żywności w produkcji odżywek i podawaniu jej niemowlętom, które należą przecież do najbardziej wrażliwych konsumentów.

W...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2429

Spis treści
Zamów abonament