Kto nie widział, niech żałuje

01 października 2011 | Sport | Krzysztof Rawa
Radwańska zarobiła  już w Tokio 180 tys. dolarów
Radwańska zarobiła już w Tokio 180 tys. dolarów

Agnieszka Radwańska w finale turnieju w Tokio po świetnym meczu i zwycięstwie nad Wiktorią Azarenką 6:3, 4:6, 6:2

To był najlepszy mecz Radwańskiej w tym roku, a do smaku dostaliśmy jeszcze cztery piłki meczowe dla Polki. Kolejna okazja, by zobaczyć krakowiankę, już w sobotę. Finał, w którym zmierzy się z Rosjanką Wierą Zwonariową o 6 rano czasu polskiego, Eurosport pokaże o 9.30.

Było kilka przełomowych chwil w pojedynku z Azarenką: przyspieszenie Agnieszki w pierwszym secie przy stanie 3:3, jej jedyna dłuższa chwila rozproszenia, gdy prowadziła 6:3, 4:2 i nie utrzymała przewagi, przegrała drugiego seta. W trzecim widać było, że Białorusinka zapłaciła za to małe zwycięstwo, straciła oddech, słabła w...