Najlepiej w tym wieku

09 kwietnia 2003 | Sport | KG

Liga Mistrzów

3:1 w meczu gigantów - Dwa gole Raula - W Amsterdamie bez bramek

W pierwszych meczach ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów Real wygrał w Madrycie 3:1 z Manchesterem United, a Ajax Amsterdam i AC Milan zremisowały bezbramkowo. Pozostałe dwa spotkania odbędą się dziś.

Manchester zaczął odważnie i przez 10 minut nie pozwalał Realowi na rozwinięcie skrzydeł. Sytuacja zmieniła się jak za dotknięciem różdżki dwie minuty później. Nie była to oszałamiająca akcja Realu. Luis Figo, który początkowo nie potrafił znaleźć sobie miejsca po prawej stronie, zawędrował na lewo. Piłka znalazła się w rogu pola karnego i Figo miał ją przy nodze. Nie wiedział, co zrobić, więc podał do stojącego obok Zinedine'a Zidane'a. Francuz też nie dostrzegł szansy, więc podał do Figo. Gary Neville udawał, że pilnuje...