Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Firma wokalna Ładysz & Ładysz

08 października 1994 | Kultura | JM

Firma wokalna Ładysz & Ładysz

Był i jest nadal artystą szczególnie lubianym przez publiczność, choć jego kariera obfitowała nie tylko w artystyczne sukcesy. Obdarzony talentem i głosem wręcz niezwykłym nie chciał lub nie umiał poświęcić się wyłącznie sztuce operowej. Pragnął śpiewać i być popularny, co mu się niewątpliwie udało.

Czasami nie występował sam. Przed laty wędrując po krajowych estradach Bernard Ładysz wybierał do swego repertuaru popularne melodie, które można śpiewać w duecie. Jego estradową partnerką była wówczas żona Leokadia. Dziś postanowił wylansować syna. I tak powstała płyta "Ładysz & Ładysz".

Zbigniew Ładysz jest dyplomowanym muzykiem, choć...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 291

Spis treści
Zamów abonament