Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Elektroniczna supersekretarka

21 marca 1996 | Nauka i Technika | PK

Elektroniczna supersekretarka

Coraz więcej biznesmenów i menedżerów docenia przydatność elektronicznych urządzeń pozwalających na sprawne i łatwe zarządzanie i organizację czasu. Małe, przenośne mogą być używane nie tylko wbiurze, ale również wterenie, dzięki bateriom. Właśnie uniwersalność i całkowita przenośność jest przyczyną niesłychanej popularności różnego rodzaju elektronicznych kalendarzy, "organizerów", czyli skomputeryzowanych notesów. Praktyczni Amerykanie wymyślili nawet termin, którym tego typu urządzenia są określane: Personal Digital Assistant (PDA) -- osobisty cyfrowy asystent.

Na rynku można znaleźć bardzo wiele takich "elektronicznych notesów" pochodzących głównie od wielkich producentów sprzętu elektronicznego. W sklepie z japońskimi zegarkami możemy więc kupić różne modele Casio, Seiko czy Sharpa w cenie nie przekraczającej tysiąca nowych złotych. Wszystkie one są wyposażone w standardowy zestaw funkcji, które czynią urządzenia PDA cennym towarzyszem biznesmena czy menedżera. Zawsze możemy nabyć notes telefoniczny i adresowy, wyposażony w prosty kalendarzyk, w którym odnotowuje się spotkania, w kalkulator i oczywiście zegarek z...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 705

Spis treści
Zamów abonament