Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wnioski z debaty

25 marca 2011 | Eko+ | Witold M. Orłowski

Doczekaliśmy się triumfu makroekonomii. W telewizji (co prawda publicznej, ale jednak), w najlepszym czasie antenowym transmitowana była przez ponad godzinę uczona debata dwóch profesorów.

Dotyczyła problemów proponowanej przez rząd zmiany składki przekazywanej do OFE, ale w rzeczywistości była szansą na omówienie znacznie szerszego spektrum problemów finansowych Polski.  W dodatku w obecności niemal 3 mln widzów, a więc przy tak wielkiej publiczności, jakiej nigdy nie spodziewalibyśmy się oglądać przy tego typu debacie. W uniwersyteckich aulach mieści się znacznie mniej studentów.

Jakie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8886

«
  • marzec
  • 2011
»
PnWtŚrCzPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Spis treści

Turystyka

Zamów abonament