04 czerwca 2001 | Sport | KR
źródło: Nieznane

Liga Światowa Wenezuela - Polska 2:3 w Cabimas

We Wrocławiu raz wygrali Polacy, a raz Wenezuelczycy

Polscy siatkarze wygrali pierwszy wyjazdowy mecz w tegorocznej Lidze Światowej. Pokonali w Cabimas Wenezuelę 3:2 (25:20, 25:20, 22:25, 23:25, 15:12). W piątym secie zabrali się do zwyciężania, gdy przegrywali 2:8.

Jeśli celem polskich siatkarzy było dostarczenie dużej dawki emocji prawie dziesięciu tysiącom widzów w Cabimas oraz nocnym markom przed telewizorami w Polsce, to cel został niewątpliwie osiągnięty. Dwa pierwsze sety Polacy wygrali z...