Trzy niewiadome
- 6. kolejka grup A - D
- Dzisiejsze mecze Trzy niewiadome
Juventus, Manchester Utd., Bayer, Milan i Barcelona zapewniły już sobie awans do drugiej rundy LM. O trzy pozostałe miejsca w grupach E - G w ostatniej kolejce walczy siedem klubów, wśród nich Lens z Jackiem Bąkiem i Feyenoord z Tomaszem Rząsą.
Największy przegrany tegorocznej ligi, Bayern, zdobył zaledwie jeden punkt w pięciu meczach i stracił szansę nawet na grę o Puchar UEFA. To jest po prostu plama i nad trenerem Ottmarem Hitzfeldem zgromadziło się tak dużo czarnych chmur, że głos zabrał prezydent klubu Franz Beckenbauer. "Cesarz" jeszcze niedawno twierdził, że Hitzfeld mógłby zostać w Bayernie do końca życia. Teraz potwierdził oficjalnie, że chciałby nadal pracować z Hitzfeldem, ale nie mówił już jak
...
Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.
Ponad milion tekstów w jednym miejscu.
Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"
ZamówUnikalna oferta