Fajerwerki bez celu

06 listopada 2003 | Sport | NP

Liga Mistrzów Elber pokonał Kahna - Jedenaście bramek w Monako - Juventus jak Real

Olimpique Lyon niespodziewanie pokonał Bayern w Monachium 2:1 i został liderem grupy A. Arsenal wymęczył zwycięstwo nad Dynamem Kijów i nadal liczy się w grze o awans z grupy B. Pewien awansu jest już Juventus Turyn.

Piłkarze Bayernu chyba nie zawracają sobie głowy oglądaniem meczów ligi francuskiej, bo gdy w 6. minucie do rzutu wolnego podyktowanego 30 metrów od bramki Olivera Kahna podszedł Juninho Pernambucano, nie wyglądali na przejętych. Brazylijczyk widząc, że mur ustawiono tylko dla formalności, uderzył tak, jak potrafi niewielu oprócz niego: do końca wydawało się nieprawdopodobne, że wędrująca wysoko piłka zmieści się pod poprzeczkę. Zmieściła się, zupełnie zaskakując Kahna. Bayern wyrównał osiem minut później. Piłka powędrowała od Michaela Ballacka przez Ze Roberto do Roya Makaaya tak szybko, że mimo tłoku w polu karnym Holender,...