Dreszcze w Poznaniu

28 sierpnia 2006 | Sport | KG
źródło: Nieznane

EKSTRAKLASA PIŁKARSKA Wasilewski - najlepszy strzelec. Groclin wciąż bez zwycięstwa Dreszcze w Poznaniu Skończyła się seria niepokonanego BOT GKS Bełchatów, który przegrał w Lubinie z Zagłębiem 1:2. Pierwszego gola w sezonie zdobyła Arka Gdynia Mecz w Poznaniu. Powietrzny pojedynek zdobywców bramek - Arkadiusza Głowackiego (Wisła Kraków, z prawej) i Piotra Reissa (Lech) (c) BARTOSZ JANKOWSKI >LECH POZNAŃ - WISŁA KRAKÓW 3:3 (2:0), SZALONY FUTBOL

Większość meczów Lecha to dreszczowce bez happy endu dla tej drużyny. Tydzień temu z Cracovią potrafił ze stanu 0:3 doprowadzić do remisu, zdobył czwartego gola niesłusznie nieuznanego przez sędziego, po czym sam stracił czwartą bramkę. Wczoraj Lech zagrał uważniej na początku, za to w końcówce wszyscy potracili głowy. Gospodarze prowadzili 2:0 po strzałach Marcina Wasilewskiego (reprezentacyjny obrońca jest liderem w tabeli strzelców) oraz Zbigniewa Zakrzewskiego. Na początku drugiej połowy Arkadiusz Głowacki zdobył kontaktowego gola, ale Lech zaraz się zemścił - Piotr Reiss trafił po podaniu Marcina Zająca. Ostatnie dziesięć minut to kanonada Wisły. Najpierw Bartosz Bosacki nieszczęśliwie skierował piłkę do swojej bramki, a w doliczonym czasie Piotr Brożek główką wyrównał. -Każdy z naszych meczów jest szalony podsumował trener Franciszek Smuda po angielsku, żeby Dan Petrescu z Wisły dokładnie go zrozumiał. - Lech w...